piątek, 21 listopada 2008

Master Of Class " w Białymstoku

Ostatnimi czasy bboying w Białymstoku coraz bardziej daje się we znaki społeczeństwu - zarówno młodszemu pokoleniu jak i starszemu. Mowa tutaj o pozytywnej stronie tego całego "tańca połamańca". Wzrost zainteresowania breakingiem zaczął się na pewno dzięki Over The Top - pierwszej odsłonie ogólnopolskiej imprezy przedstawiającej walki bboyów 1 vs 1. Było to w 2006 roku - teraz czeka nas końcówka 2008 i mamy za sobą już 3 edycję tego przeogromnego eventu.

Drugim czynnikiem wpływającym na rozwój bboyingu jest "nabór" świeżej krwi praktycznie w każdym studio tanecznym w Białymstoku. Z moich obserwacji wynika, że każda szkółka ma już co najmniej dwie grupy na swoich barkach - początkującą i zaawansowaną - i pewnie na tym się nie skończy, ponieważ chętnych jest coraz więcej a instruktorów coraz mniej. Ok.. kończąc ten wstęp życzę wszystkim młodym kotom przede wszystkim niekończącego się zdrowia jak i również zajawki na całe życie.

Mam zaszczyt przedstawić wam Master Of Class 2, które odbywa się już jutro czyli w sobotę 22 października. To już druga edycja tej imprezy na której mogą się zmierzyć wszystkie młode koty z Białegostoku. Impreza ma wzmocnić zajawkę i przyspieszyć rozwój młodego pokolenia bboys i bgirls jak i również pokazać kto aktualnie w tym roku RZĄDZI! Nagrodą oczywiście jest szacunek i prestiż ale najbardziej cieszyć może to, iż pierwsze 4 miejsca jadą do Warszawy na finały "Master Of Class 2". Impreza zaczyna się o 18 natomiast zapisy trwają już od godziny 17.

Więcej szczegółów znajdziecie na http://break.pl/zawody/555

Widzimy się na miejscu. Pokój !

Brak komentarzy: