wtorek, 25 sierpnia 2009

Green Tea - Places And Spaces


24 sierpnia ukazał się nakładem Plug Label debiutancki album Green Tea zatytułowany Places And Spaces. Green Tea jest producentem o filipińskich korzeniach, który reprezentuje Bay Area a zarazem jest bliskim przyjacielem Kero One'a. Do tej pory mieliśmy okazję usłyszeć kilka jego singli, m.in. Cruise Control czy The Future Paradise pochodzące z jego pierwszej 12" z 2006 roku (obecnie jest dość trudna do zdobycia). Places And Spaces jest to godzinny materiał utrzymany w klimatach disco, electro i hip hopu. Próbki utworów z tej płyty możecie sprawdzić poniżej. Znając wcześniejsze dokonania Plug Labelu to możemy być pewni, iż to wydawnictwo płytowe również jest godne polecenia słuchaczom. Osobiście jak najbardziej zachęcam do sięgnięcia po najnowsze dokonania Green Tea.

Tracklista:

 1. Something Like This
 2. Maximum Joy
 3. Dew Drops in the Garden
 4. Cruise Control
 5. Jazzy Joint
 6. Future Classic featuring Kero One
 7. Words Left Unspoken
 8. Porto Seguro
 9. Thinking of a Master Plan
 10. Yes Party People  featuring Kero One
 11. Eclectic Relaxation
 12. The Waiting Game
 13. Cruise Control 2.0
Green Tea - Places And Spaces Album Sampler

2 komentarze:

Matej pisze...

Jak można nabyć ten album? Interesuje mnie wydanie CD oraz LP (o ile wyszło takowe). Bardzo przyjemna płyta wydaje się. Dzięki że mogłem natchnąć się na płytę tutaj. 5!

Witalij pisze...

Witam,
album można nabyć za pośrednictwem Plug Labelu, na dzień dzisiejszy album jest niedostępny na UGHH czy CD Universe, ale być może pojawi się w innych sklepach internetowych. Album w cenie $10 plus koszt wysyłki do Polski. Przy dokonaniu zakupu jest wymagane posiadanie konta PayPal. Całkiem możliwe, że Places and Spaces doczeka się premiery również na wosku lecz głowy uciąć za to nie dam, musiałbym bezpośrednio dowiedzieć się u Kero One'a. W razie jakichkolwiek pytań, proszę o odezwanie się na email: ucallthatlove@gmail.com
Pozdrawiam!