środa, 2 września 2009

DJ Honda - IV


Czas bardzo szybko płynie i nie jest to wcale odkrywcze stwierdzenie. Jeżeli spojrzymy w metrykę urodzenia wielu producentom i raperom, to okaże się, że cała rzesza wykonawców jest już w przededniu odejścia na emeryturę. Od kilku lat bardzo popularne zrobiło się wśród zaawansowanych wiekowo artystów podkreślanie tego, jak bardzo jest się zasłużonym dla kultury hip hopowej a słowo "weteran" pada w niejednym utworze. Często odnoszę wrażenie, że większość z oldboyów naprawdę powinna się zastanowić nad dalszym sensem swoich karier muzycznych, ale nie jest tak w przypadku każdego artysty z długim stażem na scenie.

Do grona artystów, którzy od dawna utrzymują wysoki poziom produkcji należy DJ Honda, który niemal miesiąc temu wydał kolejny solowy album - IV. Premiera odbyła się 5 sierpnia i ubolewam, że wydawnictwo ukazało się do tej pory jedynie na iTunes. IV jest utrzymane w klasycznym klimacie produkcji DJ Hondy, doskonale znanym słuchaczom z poprzednich płyt Japończyka, więc fani hardckorowych brzmień na pewno nie poczują się zawiedzeni. Również dobór gości na album nie jest przypadkowy, ponieważ większość z nich przyjaźni się od lat z sympatycznym producentem.

Obecnie trwają ostatnie prace nad pierwszym teledyskiem promującym album, który powstaje do utworu Let It Out z udziałem Rakaa Iriscience (Dilated Peoples) & Money Harma aka Marvin Moore'a. Poniżej prezentują również spot reklamujący IV. Większość utworów możecie przesłuchać na jednym z oficjalnych kanałów Youtube DJ Hondy, który znajdziecie pod tym adresem

Tracklista

 1. Let It Out featuring Rakaa Iriscience (Dilated Peoples) & Money Harm aka Marvin Moore
 2. Magnetic Arts featuring Mos Def
 3. KGR & honda featuring Kool G Rap
 4. Never Defeat Em feauring EPMD
 5. Group Home Gangsta featuring Group Home
 6. The Incredible featuring Fred Durst (Limp Bizkit)
 7. D.R.E.A.M. featuring Sean Price (Heltah Skeltah)
 8. Spinning featuring Buttah (The Rawcotiks)
 9. That Knock featuring Problemz
 10. Throw Your Hands Up featuring Ras Kass
 11. City Of Miami featuring Garcia
 12. Worldwide featuring P.M
 13. Another Day featuring The Kid Daytona & Juganot
 14. 30 Some Odd featuring Lord Tariq 
 15. Underdog By Nature featuring Rsonist (The Heatmakerz) & John Brackett


Brak komentarzy: