środa, 28 października 2009

Nadchodzi czwarta edycja Over The Top


W dniach 13-14 listopada odbędzie się największa impreza bboyowa w tej części Polski, dobrze znana nie tylko w kraju, a również zagranicą. Over The Top i Octogon Poland przez poprzednie edycje wyrobiły sobie naprawdę wysoką renomę, co stawia te wydarzenia kulturalne w ścisłej czołówce eventów bboyowych. Przygotowania do Over The Top 4 ruszyły już pełną parą. Na początek zamieszczam info pochodzące od organizatorów, czyli Stowarzyszenia Engram i Fair Play Crew we współpracy z Agencją SICKSTEP.


Od wielu lat polska scena hip hopowa może cieszyć się tak znakomitym wydarzeniem jakim jest „Over The Top” w Białymstoku. Co roku w Teatrze Dramatycznym w Białymstoku spotykają się zaproszone gwiazdy polskiego oraz światowego b-boyingu, by następnie stoczyć walkę „na śmierć i życie” – bez żadnych reguł, bez sędziów i bez ograniczeń czasowych.


2 listopada rusza akcja promująca to wyjątkowe wydarzenie, przygotowana przez Urząd Miejski w Białymstoku we współpracy ze Stowarzyszeniem Engram oraz Fair Play Crew Reklamy promujące imprezę pojawią się na portalu Onet.pl. Spoty reklamowe autorstwa Krzysztofa Kizewicza będzie można obejrzeć w stacjach telewizyjnych MTV i Viva. Reklama Wschodzącego Białegostoku oraz Over The Top będzie ponadto emitowana w tych stacjach przy okazji programu: „Najlepsi Tancerze Ameryki”.


Od 2 do 15 listopada, na ulicach Warszawy i Białegostoku pojawi się także ponad 100 billboardów promujących te marki. Ich autorem są Sylwester Łukaszuk i Krzysztof Kiziewicz.


Organizatorzy imprezy, czyli Stowarzyszenie Engram i Fair Play Crew we współpracy z Agencją SICKSTEP przez cały rok selekcjonują odpowiednich tancerzy, którzy później otrzymują oficjalne zaproszenie do udziału w ustawionej walce. Wybranych tancerzy cechują przede wszystkim wszechstronność, oryginalny styl oraz szczególne umiejętności prowadzenia walki.


Jednak „Over The Top” to nie tylko pojedynki super gwiazd. To również przegląd polskiej sceny break dance, walki „dzieciaków”, pojedynki b-girls, specjalne pokazy oraz konkursy dla publiczności.


Wśród imprez towarzyszących są również polskie eliminacje „The Octogon Poland” (Pałac Branickich), czyli turniej polegający na walkach w systemie 1vs1, które odbywają się w ograniczonym polu walki tzw. „ośmiokącie”, a zwycięzca tego turnieju otrzymuje promocję do światowych finałów w Zurychu.


Dodatkowo przez te kilka dni Białystok ma okazję gościć światowe sławy b-boyingu, które prowadzą warsztaty taneczne, prowadzą panele dyskusyjne, konferencje prasowe oraz sesje treningowe, a wszystko to dzieje się w studiu tańca „Fair Play”.


Czwarta edycja „Over The Top” zapowiadana jest w dniach 13.11-14.11.2009r


13.11.2009 - Aula Wielka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku/ Pałac Branickich/


14.11.2009 - Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku

Spoty reklamowe autorstwa Krzysztofa Kiziewicza zamieszczam poniżej. Więcej informacji na temat Over The Top już w najbliższym czasie.

Oficjalna strona Over The Top: http://www.overthetoppoland.com/Brak komentarzy: