czwartek, 21 maja 2009

Oficjalny line-up Dnia Kultury Ulicy w Białymstoku


Już w najbliższą sobotę 23 maja odbędzie się na terenie kampusu Politechniki Białostockiej w ramach juwenalii 2009 bardzo duża impreza hip hopowa pod nazwą Dnia Kultury Ulicy. Lista wykonawców, którzy mają wystąpić tego dnia jest doprawdy interesująca i co ważniejsze różnorodna: od lokalnych Ciry/Nikona, Fabuły przez Tetrisa, Piha, Fisza, Daba, Vavamuffin kończąc na show Yarah Bravo i DJ Ngoc Lan. Szczegółowy line-up możecie zobaczyć na plakacie, natomiast poniżej chciałbym opowiedzieć po krótce o szczegółach tego wydarzenia kulturalnego.

Dzień Kultury Ulicy (druga edycja projektu, rok temu całość odbyła się na Placu Miejskim przy Ratuszu) składa się z występów, showcase'ach umiejscowionych odpowiednio na tzw. Małej i Dużej Scenie. Już w okolicach południa zapraszamy wszystkich chętnych do odwiedzenia Małej Sceny, na której zagoszczą wykonawcy w głównej mierze białostoccy. Będziecie mogli zobaczyć tam koncerty, DJ sety, występ Białystok Beatbox Crew (pojawią się także na Dużej Scenie) jak i pokazy breakdance, graffiti oraz footbag. Ważnym element tej części DKU, to elimacje do pokazowej bitwy freestylowej z udziałem Tetrisa, Pogo i Muflona, która jest zaplanowana na około 19:50. Od godziny 16:00 na Dużej Scenie usytuowanej za Wydziałem Budownictwa i Inżynierii Środowiska, rozpoczną się koncerty, które potrwają do 1:00 w nocy. Miejmy nadzieję, że w sobotę nie nawiedzą Białystok żadne huragany, ulewy czy inne nieoczekiwane niespodzianki i całość wydarzenia przebiegnie zgodnie z planem.

UWAGA! W związku z nieprzewidzianymi komplikacjami istnieje prawdopodobieństwo zmian w planie imprezy.

Wstęp na Dzień Kultury Ulicy: 3zł (dotyczy to zarówno młodzieży do lat 18-stu, studentów oraz wszystkich pozostałych osób). Do godziny 16-stej wstęp bezpłatny. Zapraszamy serdecznie w imieniu U Call That Love oraz organizatorów do uczestniczenia w Dniu Kultury Ulicy.

Brak komentarzy: